Надзбруччя хліб
Lock
19:39, 07.07.2020 Надзбруччя хліб                                                     
Підприємство створене у 2002 році.
Обладнане тунельними печами німецького виробництва БН-50, що є найбільш придатними для випікання класичного житнього українського хліба („Український” та „Дарницький”). Також на хлібозаводі змонтована тунельна піч ПХСЗ-25 – вона дає можливість випікати батони і подові пшеничні сорти хліба. Хліб чи батони випечені на тунельних печах мають характерні смакові якості, відповідають стандартам, що були розроблені ще радянськими технологічними інституціями. Для випікання здоби, булочок, калачів на підприємстві використовують сучасні німецькі печі „Вінклер”, „Матадор”, „Рототерм”, які дають можливість досягнути найвищої якості згаданих виробів. 
У організації виробництва, збуту, стосунків з клієнтами хлібозавод керується правилом поєднання найкращих традицій минулого з досягненнями сучасної хлібопекарської справи. Це виражається зокрема в тому, що використовується технологія опарного приготування тіста, яка , хоч і більш трудоємка, проте завдяки ній зберігається натуральний смак хліба. Для випікання ж хліба застосовується сучасне німецьке обладнання, що найкраще забезпечує усі режими процесу. 
Прайс хлібозаводу налічує понад 50 найменувань продукції. Це і хлібобулочні вироби, і здобні сухарі, і сухарики до пива, що відомі під торговою маркою „ЛИС МИКИТА”.
Підприємство є прихильником підвищення рівня національної свідомості, самоповаги наших співвітчизників. Тому обрало для себе слоган: „Українцем бути престижно !”
Ціни на продукцію хлібозаводу завжди є на рівні найнижчих цін в області. Це є також складовою політики „Надзбруччя хліб”. Власникам магазинів та торгових точок пропонуються вигідні умови співпраці. Зокрема доставка хліба у будь-який куточок області за рахунок підприємства; 100% прийом нереалізованої продукції за цінами доставки ; для партнерів, що заключають угоду на представництво виключно продукції хлібозаводу- знижки до 10%. Співпрацювати з „Надзбруччя хліб” є вигідно. Це торгова марка добре знана в області і за її межами. 
Завод пропонує порізану продукцію, упаковану продукцію. Працівники хлібозаводу готові нести відповідальність за кожну випечену буханку і з радістю спілкуються з своїми покупцями та клієнтами.

Останньою новиною є відкриття кондитерського цеху. Це знову ТРАДИЦІЙНІ технології. Всім добре знані торти "КИЇВСЬКИЙ" , "ГІЛКА" , "ПРАЖСЬКИЙ" віддавна. Тепер Ви зможете їх скуштувати як і у дитинстві. Ми використовуємо лише хорошу сировину. Жодних новомодніх емульгаторів та консервантів. Проте пропонуємо нові послуги: Ви можете замовити тортик з доставкою додому за заводською ціною. Доставка безкоштовна. Телефонуйте 235656 або 0673509215 , обирайте тортик і Вам його доставлять.  Надзвичайно популярними є коржі для тортів, що пропонує наш кондитерський цех. Це можливість для господинь пофантазувати вдома і облегшує їхню роботу. В квітні 2012 починаємо випуск до вже традиційно-популярних київських, медових ще БІСКВІТНІ коржі. 
" Н А Д З Б Р У Ч Ч Я     Х Л І Б    -    Т Р А Д И Ц І Й Н И Й      У К Р А Ї Н С Ь К И Й      Х Л І Б "

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002072817840&ref=tn_tnmn

Торти для Вас

Sample imageТелефони для замовлень:
23 56 56, моб. 067 350 92 15

Надзбруччя хліб

Sample 6Нове слово в давній справі

Наше найкраще

Sample imageУкраїнцем бути престижно

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0